Naučíme Vás Lyžovať

Ešte nikdy ste nestáli na lyžiach alebo sa chcete zlepšiť?

Snowboarding

Tento stále viac populárny šport, ktorý sa menil až na životný štýl, je veľkým lákadlom pre všetky vekové kategórie. Naša škola ponúka všetky varianty výuky od základných oblúkov, cez freestyle, až po freeride mimo zjazdoviek, vrátane základov pohybu vo vysokohorskom teréne a lavínovej prevencie. Kompletné vybavenie je možné zapožičať v nasej požičovni a v kombinácii s výukou, s výraznými zľavami.

Bežky

Šport, ktorý Vám zahreje aj ten najchladnejší deň zimy sa teší vo svete veľkej popularite, a  u nás sa len pomaly mení na masový šport .Vďaka novým dráham na Štrbskom plese a Starom Smokovci sa teraz stáva hlavnou atrakciou Vysokých Tatier.
Lekcie, výber trati , požičovňa.
Pre Vaše rodinné, aj  firemné akcie poskytujeme kompletný servis, zabezpečenie pretekov, foto, video, aj ceny.

Chcete zlepšiť svoje lyžiarske schopnosti?

Doplnkové Služby

V spolupráci s Hostelom Tále vieme zabezpečiť.

 

Požičovňa lyžiarskej výstoje

Radi Vám u nás zapožičiame kvalitnú lyžiarsku výstroj, s kompletným servisom.

Požičovňa skialpinistickej výstroje

Ak si chcete vychutnať terén a jedinečné výhľady aj mimo upravených zjazdoviek a chýba Vám k tomu výstroj, nájdete ju u nás.

Kurzy lavínovej prevencie

Kvalifikovaní lavínoví špecialisti Horskej služby sa s Vami radi podelia o svoje vedomosti z oblasti lavínovej prevencie a kamarátskej pomoci. Dva a pol dňový kurz je určený všetkým, ktorí chcú spoznať zásady správneho pohybu v zimných horách, vedieť ohodnotiť lavínové nebezpečie.

Ubytovanie

Hostel Tále – Dom horskej služby Vám poskytuje ubytovanie v srdci Nízkych Tatier, v krásnom prostredí s možnosťami pre rôzne aktivity-turistika, lyžovanie, bicyklovanie, bežkovanie,…

Freeridové campy

Nebaví vás jazda na upravenej zjazdovke, a neviete ako na to? Tak potom pre vás sú tu naše Freeride campy.  Naši certifikovaní inštruktori Vás naučia správnu techniku lyžovania, znalosť okolitého terénu a prácu s lavínovými pomôckami.