Podpora SC APC 58mm SM Single-Mode Optického Konektora FTTH Nástroj Studenej Konektor Nástroj Optický Rýchly Konektor

Recenzie (0)   |   Napísať recenziu

Novinka

Skladom


33.03

€38.86

Popis

Rýchla Montáž Konektora (tiež s názvom "Č-poľský Konektor" , "Pre-poľský Konektor" alebo " Rýchly Konektor ") je bezstarostný-až na-nainštalujte zariadenie. Žiadny nástroj alebo prípravok je potrebné. Je univerzálny pre 250um /900um / 2.0 mm / 3.0 mm / Plochý Kábel.

to bol navrhnutý pre rýchle ukončenie s pre-leštené konektor. Pomocou V groove technológie, to vyžaduje žiadne epoxidové. S priehľadnými, spojovacie výsledok môže byť videný Vlákniny Checker okamžite. Toto je ideálne riešenie, či už pre vonkajšie rastlín alebo vo vnútri budovy. Optické Vlákno, Rýchly Konektor 1.Jednoduchá štruktúra 2.Ušetrite čas 3.Nízke vkladanie a strát. Funkcia 1. Na základe zásuvné non-zabudované trubice technológie 2. Presnosť keramické komponenty s co-axial samostatne centrovanie, skvelé a trvanlivé optické majetku 3. Optické vlákna sa hodí axiálne v elastické spôsobom a vyhýba úplne nepravdivé pripojiť 4. Triple upínanie cez nahé vlákniny, pevne rezervy a káblov, atď., môže byť použitý ako patchcord 5. Vysoká on-line pevnosť Optické Rýchly Konektor po ukončenie, vždy majte pripojenie podľa účinnosť od kabeláž a kreslenie. 6. Integrovaná ochrana puzdro vydržať drsné prostredie používateľa. 7. Priamo pripojiteľná s onú exkluzivitu bez optickej zásuvky, ktorá znižuje FTTH náklady. 8. Vysoká úspešnosť a jednoduchosť inštalácie s priemernou spojov čas 100 sek 9. Nižšia požiadavka na zvyk práce a pracovného prostredia vyzývajú k builder. 10. Viditeľné Inštalácie kvality; nezávislá od akejkoľvek konci zdroj svetla a špeciálne zariadenia, ktoré spĺňajú kabeláž konštrukcie v každom sectioned spôsobom.

POLOŽKA

Technické Parametre

Použiteľné pre

3.1 x 2.0 mm Drop kábel

Optické vlákno s priemerom

125µm ( 657A & 657B )

Pevne buffer priemer

250µm

Vlákniny režim

Jediný režim

Prevádzkový čas

O 100s(č vlákniny rez)

Vložiť strata

≤ 0.3 dB(1310nm & 1550nm)

Strata návratu

≥40dB

Zapínanie silu nahé vlákniny

>5 N

Zapínanie silu nahé vlákniny držiteľ

>10 N

Pevnosť v ťahu

>50 N

Pomocou teplota

-40 až+80°C

On-line pevnosť v ťahu (20 N)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5dB

Mechanické namáhanie (500-krát)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5dB Drop-off test (drop-off, výška 4m, raz za smer, celkom 3-krát)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5dB

Štítky: optický ftth, nástroje vláknovej optiky, 12 core optický, apc sc, ftth, sekáčik optický, sm hračka, ako otdr, apc konektor, ftth nástroj

58MM Rýchly konektor Čína
Hmotnosť 625g
Položka Dĺžka 1m
Názov Značky Joinwit
Veľkosť 15*11*5
Q. T. Y 100 kusov
Pôvod CN(Pôvodu)
Kompatibilné Prispôsobený Značiek
Certifikácia ŽIADNE
Vlákna Typu Jediný Režim
Číslo Modelu 58MM SC/APC
Typ Konektora SC/APC

Napísať recenziu

Podpora SC APC 58mm SM Single-Mode Optického Konektora FTTH Nástroj Studenej Konektor Nástroj Optický Rýchly Konektor

Podpora SC APC 58mm SM Single-Mode Optického Konektora FTTH Nástroj Studenej Konektor Nástroj Optický Rýchly Konektor

Súvisiace produkty:

Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, viac zliav, prosím, neváhajte kontaktovať +86 15951880639 (WhatsApp) Značka: FIS Model: F11301T Charakteristika: Plná dĺžka: 148mm Keď je použitý a nie je potrebné, ak chcete nastaviť clonu, najrýchlejšia stripping Špeciálne tvarovanie fréza na frézovanie,
€12.39
Alcatel Lucent Gpon ONT I-010G i-010g wifi onú exkluzivitu Router Režime FTTH FTTO s 1GE ethernet port, SC/UPC vstup, anglický Firmware Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich
€12.80
Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, na akékoľvek otázky, pls, neváhajte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp) Popis Rýchla Montáž Konektora (tiež s názvom Č-poľský Konektor , Pre-poľský Konektor alebo Rýchly Konektor ) je bezstarostný-až na-nainštalujte zariadenie.
€132.96
Vysoká kvalita FC-6S rezacím nožom pôvodnej kvality 3 v 1 držiak. Nie je spokojný, vrátiť kedykoľvek. Specifiction: Model FC-6S Optického Vlákna Sekáčik Platné vlákien Singlemode Vlákien Priemer 125um Povlak Priemer 250um ~ 900um Typické Štiepiť Uhol 0.5 Stupňov Štiepiť Dĺžka 9 - 16 mm (Jedno
€61.94
Balík obsahuje 1 x Vlákniny Sekáčik FC-6S 1 x AUA Optický Striptérka/Model: CFS-2 1 x Optický Stripping Nástroj 1 x Čierna Cestovná Taška 1 x čistý papier 1 x Pevnej dĺžky železničnej
€40.26
1x16 PLC Vlákniny Splitter, Mini Modul, 900um, SC/UPC Optická Spojka SC Singlemode simplex Oceľovej Rúry plc optický splitter Funkcie *Vynikajúce Mechanické,Malé Rozmery *Vysoká Spoľahlivosť *Nízka vloženie Straty a nízky Polarizácia Závislé straty *Vysoká kanál počíta *Vynikajúca ekologickú
€7.24
Prehľad: PMD Micro Série sú vysoká kvalita, dlhodobá spoľahlivosť, Optické Fusion Spájať Chránič Rukávy. Určená na obnovenie mechanickú pevnosť, ochranu životného prostredia a optický výkon jedného optického vlákna po fusion spojov. Produkt testovaný a pozitívne hodnotené množstvo zákazníkov.
€22.71
Návrh systému: zopnutia Kontaktu cez Vlákno poskytuje pre digitálny prenos 1 Kanál Simplex suchý kontakt na uzavretie viac vlákniny alebo TTL údajov vstupného signálu cez jedno vlákno. Aplikácie pre Alarm Prípade, Spúšťanie, Automatizácii Budov a Environmentálne Systémy riadenia, Fire a Poplašné Systémy, Brány
€25.05
BT-211XR Veľkosť (L*W*H) 168 mm (L) *130 mm (Š) *28 mm (H) Optický signál prístup 1*GPON/EPON Používateľské rozhranie 1GE+1FE+VOIP+2.4 G WL AN+CATV Indikátor NAPÁJANIA,PON,LOS,LAN1, LAN2, TEL,WIFI,WPS,CATV Tlačidlo Napájania switchButton, ResetButton, WL AN,Tlačidlo, Tlačidlo WPS Hmotnosť 230 g Napájacieho
€33.17
Model# Testovanie Vlnová dĺžka Dynamický Rozsah Udalosti/ Útlm Mŕtve Zóny 9000PRO-S1 1310/1550nm 32/30 db 0.8/4m 9000PRO-S2 1310/1550nm 35/33dB 0.8/4m 9000PRO-T2 1310/1550/1625nm 35/33/32dB 0.8/4m 9000PRO-T3 1310/1550/1650nm 35/33/32dB 0.8/4m 9000PRO-M1 850/1300nm 20/26dB 1.2/5m 9000PRO-Q1 1310/1550/850/1300nm 28/26/20/26dB
€521.93
Email:[email protected]link.com Skype:e_link60 30pcs vlákniny ochranu vodotesný box SC Studenej junction pre ftth kábel, pravouhlý typ ABS trubice optických vlákien, puzdro FTTx optický drop ochranu kábla box 1 vlákniny Používa sa pre drop kábel pripojenie ing, spájať a ochranu. Funkcia
€14.70