Mini 4 in 1 Multifunkčné Optického Výkonu Meter Vizuálne Poruchy Locator Sieťový Kábel Test optical fiber tester 5 km 15 km VFL

Recenzie (0)   |   Napísať recenziu

Novinka

Skladom


12.22

€15.28

Vezmite prosím na vedomie,:

Odpoveď:Suchá bunka

B:Lítiová batéria

Štítky: fréza optický, apc sc, Vlákna, optický, 50mw vfl, lenar traktor diely, cabl siete tester, recenzia optického kábla, sieťový tester, vlákno meter

Číslo Modelu SGN-305
Typ Konektora SC/APC
Vlákna Typu Jediný Režim
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia ŽIADNE
Položka Dĺžka 1m
Názov Značky Joinwit
Veľkosť 20*20*20

Napísať recenziu

Mini 4 in 1 Multifunkčné Optického Výkonu Meter Vizuálne Poruchy Locator Sieťový Kábel Test optical fiber tester 5 km 15 km VFL

Mini 4 in 1 Multifunkčné Optického Výkonu Meter Vizuálne Poruchy Locator Sieťový Kábel Test optical fiber tester 5 km 15 km VFL

Súvisiace produkty:

Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, viac zliav, prosím, neváhajte kontaktovať +86 15951880639 (WhatsApp) Značka: FIS Model: F11301T Charakteristika: Plná dĺžka: 148mm Keď je použitý a nie je potrebné, ak chcete nastaviť clonu, najrýchlejšia stripping Špeciálne tvarovanie fréza na frézovanie,
€12.39
Hliníkové CATV FTTH AGC Micro SC APC Duplex Konektor s 2 výstupný port pre WDM PON FTTH OR20 CATV Optických Prijímač Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách!
€20.52
Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, na akékoľvek otázky, pls, neváhajte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp) Popis Rýchla Montáž Konektora (tiež s názvom Č-poľský Konektor , Pre-poľský Konektor alebo Rýchly Konektor ) je bezstarostný-až na-nainštalujte zariadenie.
€132.96
Poznámka: v Dôsledku medzinárodných leteckých dopravných nie je povolené, poštou, horľavé, výbušné, batérie a iné položky, všetky výrobky nie sú distribúciu batérie, dúfam, že rozumiete. Kráľ-60. ROKOCH Power Meter Funkcie - samostatne kalibrácia - použiť vymeniteľné alebo nabíjateľné batérie
€14.04
Balík obsahuje 1 x Vlákniny Sekáčik FC-6S 1 x AUA Optický Striptérka/Model: CFS-2 1 x Optický Stripping Nástroj 1 x Čierna Cestovná Taška 1 x čistý papier 1 x Pevnej dĺžky železničnej
€40.26
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 200mtr Obrnené Vlákniny Patch Kábel dual vlákien SM SC, LC, FC obrnené ftth jumper 2 jadro optického vlákna Singlemode duplexný kábel ELINK ​ ​ ​ PIC Zobraziť: Funkcia: Kompaktný
€59.46
1x16 PLC Vlákniny Splitter, Mini Modul, 900um, SC/UPC Optická Spojka SC Singlemode simplex Oceľovej Rúry plc optický splitter Funkcie *Vynikajúce Mechanické,Malé Rozmery *Vysoká Spoľahlivosť *Nízka vloženie Straty a nízky Polarizácia Závislé straty *Vysoká kanál počíta *Vynikajúca ekologickú
€7.24
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 5 ks CATV zosilňovač modul BGD812 doprava zadarmo PIC zobraziť:
€16.35
Návrh systému: zopnutia Kontaktu cez Vlákno poskytuje pre digitálny prenos 1 Kanál Simplex suchý kontakt na uzavretie viac vlákniny alebo TTL údajov vstupného signálu cez jedno vlákno. Aplikácie pre Alarm Prípade, Spúšťanie, Automatizácii Budov a Environmentálne Systémy riadenia, Fire a Poplašné Systémy, Brány
€25.05