JAPONSKÝ SAMURAJ ČIERNY PLNÝ OLEJ UHASÍ MEČ DRAGON KATANA FULL TANG VEĽMI OSTRÝ NÔŽ MÔŽE REZ STROMOV

Recenzie (0)   |   Napísať recenziu

Novinka

Skladom


112.31

Špecifiká

Celková Dĺžka: 40.9 palec / 104 cm

Nagasa Dĺžka: 27.8 palec / 70.5 cm

Rukoväť Dĺžka: 10.6 cm / 27 cm

Čepeľ Šírka(v blízkosti Habaki): 1.26 palec / 3.20 cm

Čepeľ Šírka(v blízkosti Kissaki): 0.91 palec / 2.30 cm

Hmotnosť(s Saya): 2.31 lbs / 1.05 kg (vzhľadom)

Hmotnosť(bez Saya): 2.17 lbs / 0.98 kg (vzhľadom)

Čepeľ Materiál: 1060 uhlíková oceľ + Olej uhasí

Tsubou Materiál: Zliatiny

Saya Materiál: Tvrdé drevo

Rukoväť Materiál: Pravé ray kože + Tvrdé drevo

Kotúč Tvar: SHINOGI-ZUKURI

Kissaki Tvar: CHU-KISSAKI

AHOJ(krv groove): Áno

Sharpess: Veľmi ostrý

Stav: Úplne nové

Popis

Tento meč je ručne kované a ručné nabrúsené pomocou Japonskej metód vytvoriť dokonalú čepeľ. Plne funkčné a bitka pripravený. Príslušenstvo meča sú všetky autentické od ray pokožky rukoväť, na hodváb šalvia-o a medi oxidovaného príslušenstvo. Toto je najlepší meč nájdete v cenovej kategórii.

Materiály A Spôsob Forge:

ČEPELE: čepeľ meča bol ručne kované pomocou prastarej metódy meč robiť. Plný ručne kované, ručne leštené.

Čepeľ bola podaná 1060 vysoko uhlíkovej ocele, a to bolo laminované v Maru štýl. Celý kotúč bolo otupené olejom ochladzovať. Čepeľ bola špeciálne ošetrené, ktoré creat čierne vzor na čepeľ. Vzor môže zabrániť čepeľ z hrdzaveniu.

Čepeľ má dlhú Hi (krv groove) na každej strane, to umožňuje nielen pre ľahší nôž a zvuková spätná väzba, keď prehodil, ale tiež môže vyvážiť čepeľ na dosiahnutie optimálneho výkonu. Hrot noža je Chu Kissaki (stredná dĺžka).

Táto čepeľ prichádza s plnú dĺžku Tang, ktorá výrazne zvyšuje silu meča. tento meč je dosť silný, aby išla cez hrubé bambusu strom s jedným štrajk ešte dostatočne ostré na plátok papier .

TSUBOU: Tsubou (stráž) meča je vyrobený zo zliatiny. Na Habaki (blade golier) je jeden kus výstavba mosadz. Dve Seppas (dištančné) zabezpečiť, Tsubou.

CUKA: Na Cuka (rukoväť) jadro je drevená a to je dobre zabalené cez originálne Ray pokožky Samegawa s syntetický hodváb Ito. Na Fuchi (rukáv) a Kashira (buttcap) sú vyrobené zo zliatiny. Príchuťou meča je zabezpečená dvoma Mekugi (peg). Dva medené Menuki (ornament) sú na každej strane Cuka.

SAYA: Na saya (plášť) meča je tvrdé drevo. Šalvia-O bola viazaná okolo svetlé medi Kurigaga (gombík) z pošvy. Na Koiguchi bolo otupené.

To je super, naozaj samuraj meč veľmi vhodný pre iaidó a kendo superior. To je tiež umožňuje, aby sa zbierky realistické, a napriek tomu krásna samuraj meč, alebo prezentovať jeden váš priateľ. Nenechajte si ujsť takúto šancu!

POZNÁMKA: (1) meč je dobre zostavený s saya a zadarmo hodvábu .

(2) Ak potrebujete jeden drevený stojan , prosím, kontaktujte nás, poskytneme vám zadarmo, sme dúfam, že ste len nám poskytnúť dodatočné $12 na odoslanie. Kliknite na položku získať drevený stojan!

(3) Tento Katana môžu prijať, okrem plne kedykoľvek na účely údržby, môžete rozobrať meč z rukoväť, pričom z dvoch kolíkov.

(4) Vzhľadom na naše meče sú plné ručne vyrobené, tak Špecifikácie sa mierne líšiť od meč meč. Prosím pochopiť.

VIAC POLOŽKU OBRÁZKY

Podrobnosti Porovnanie

PRISPÔSOBIŤ SVOJ VLASTNÝ MEČ

Chceš unikátny meč? Tu môžete získať, čo chcete. Všetky naše štandardné listy sú k dispozícii s prispôsobiteľné časti, kde si môžete vybrať z veľkého poľa, armatúr, Ito, Sageo a Ja. Je zadarmo vybrať nasledujúce súčasti namiesto pôvodného ty! ŽIADNE ĎALŠIE POPLATKY! Sme tiež môže engrave vaše meno, jednoduchý symbol, alebo niečo čo sa vám páči na kotúč, to je tiež zadarmo!!! Ak potrebujete zmeniť niektoré časti, prosím pošlite mi správu cez váš Ileven.sk správy systému pred alebo po nákupe, meč bude vyrobené podľa vašej požiadavky.

::ČEPEĽ PRISPÔSOBENIE::

(1) HI (krv groove) : Č-AHOJ čepeľ je viac silnejšia na rezanie, BO-AHOJ čepeľ je viac ľahšie pre prax.

(2) Ostrosť : Všetky moje listy sú k dispozícii v ostrých alebo unsharp, kontaktujte nás, ak potrebujete unsharpened čepeľ.

(3) Meč Súbor : Môžeme urobiť Wakizashi (stredná) a Tanto (krátke), aby zodpovedali tejto katana sword.

POZNÁMKA : * Naše listy sú všetky FULL TANG čepele, nemáme žiadne skrátené Tang čepele.

* Naše listy sú všetky úplné ručne, ak potrebujete prispôsobiť čepeľ, prosím, dajte nám dosť času na to, aby to, čo sme všetky známe" Mäkké oheň robí sladké sladu ."

* Nemáme žiadne FALOŠNÉ alebo STROJ-VYROBENÉ hamon čepele; Naše listy s hamon sú výsledkom finančné kalenie s hlinou, oni sú skutočnými hamon, nerobíme ŽIADNE FACK ALEBO STROJ-VYROBENÉ HAMON NA KOTÚČ.

::ČEPEĽ RYTIE SLUŽBY::

* W e môže engrave Čínske znaky, anglické písmená alebo Japonské znaky kanji na kotúča rytie stroj, je to ZADARMO ! prečítajte si Vzorky .

* W e tiež môže engrave jednoduché logo alebo niečo čo sa vám páči na kotúča leptanie. Potrebujete zaplatiť ďalších 20 dolárov a musíme o jeden týždeň, na dokončenie. prosím, pozrite si časť Vzorky B .

* Väčšinou, by sme engrave meno alebo logo na ostrie smerom k rukoväti. Sme tiež môže engrave svoje meno na Nakago (Tang). To nie je problém engrave v iných mestách na kotúč.

* Ak chcete, aby sme engrave vaše meno v Japončine, prosím preložiť názov do Japonských najskôr, pošlite svoj Japonský názov pre nás prostredníctvom Ileven.sk správu systému.

* Lamiel s krvou groove nie sú vhodné pre veľké obrázky' rytie.

* Gravírovanie do stroje môžu byť dokončené do 2 dní; Rytie pomocou leptu potrebné 3-5 dní na dokončenie.

::ORIGINÁLNE RAY KOŽE (SAMEGAWA) PRE VÝBER (Voľný)::

Na "rayskin" (niekedy sa nazýva shagreen) je vlastne ryby pokožky prevzaté z konkrétnych druhov raja alebo žralok. To bolo použité na Japonský Meč rukoväte pre veľmi dlhý čas, najmä kvôli jeho hrubé textúry, ktoré pri zabalené s 'kábel', popiera kábel z pošmyknutia. Máme šesť farieb na výber, ak sa vám nepáči farba na vyššie meč, môžete si slobodne vybrať nasledujúce farby namiesto pôvodného jeden!

Štítky: katana samuraj, katana real, dragon tsubou, 1095 ocele katana, Japonský katana, dragon samuraj meč, bitka pripravený katana, japonský katana real, katana ostré, Tsubou

Regionálne Funkcie JAPONSKO
Ostrosť Veľmi ostré (bitka pripravený)
Tému Športové
Výrobca HanBon forge
Cuka Materiál Originálne ray kože + Tvrdé drevo
Štýl Japonsko Štýl
Saya Materiál tvrdé drevo
Materiál Kov
Názov Značky HANBONKATANA
Číslo Modelu K315
Čepeľ Materiál 1060 čierne uhlíkové ocele + Olej uhasí
Typ Kotúča Full tang
Kovanie Technológie ručné
Meč typu Funkčné reálne katana

Napísať recenziu

JAPONSKÝ SAMURAJ ČIERNY PLNÝ OLEJ UHASÍ MEČ DRAGON KATANA FULL TANG VEĽMI OSTRÝ NÔŽ MÔŽE REZ STROMOV

JAPONSKÝ SAMURAJ ČIERNY PLNÝ OLEJ UHASÍ MEČ DRAGON KATANA FULL TANG VEĽMI OSTRÝ NÔŽ MÔŽE REZ STROMOV

Súvisiace produkty:

Ručné Forge Zložené Ocele Hliny Tvrdeného Japonský Samuraj Meč Katana Ostrý Nôž Full Tang Môže Znížiť Bambusu Vezmite prosím na Vedomie: drevený stojan na položku obrázky NIE sú zahrnuté. Celková Dĺžka: 103cm Rukoväť Dĺžka: 26 cm Čepeľ Dĺžka: 71 cm Šírka Čepele: 3.15 cm Čepeľ Materiál:
€180.03
Celková dĺžka : 103cm/40.6 palcový Čepeľ materiál : Vysoko Uhlíkovej Ocele Hliny Tvrdené ručne leštené Čepeľ dĺžka : 70 cm/27.6 palcový Tsubou : Mosadz Rukoväť dĺžka : 26 cm/10.24 palcový Habaki : Mosadz Čepeľ šírka : 3.2 cm/1.25 palcový Seppa : Vysoký Stupeň Mosadz Hrúbka
€295.65
Ručné vysokej kvality hliny tvrdeného japonský shirasaya katana britva ostrý nôž, Meč POPIS Stav: Úplne Nové Stierače Sori(Zakrivenie): 0.78 Palec / 2.0 Cm Celková Dĺžka: 40.9 Palec /104 Cm Čepeľ Materiál: Hliny Tvrdeného T10 Nagasa Dĺžka: 28 cm / 71 Cm Lamiel: SHINOGI-ZUKURI Rukoväť Dĺžka: 10.6
€180.86
Celková dĺžka : 103cm/40.6 palcový Čepeľ materiál : Vysoko Uhlíkovej Ocele Hliny, Temperované, odlišné hliny tvrdeného hamon Čepeľ dĺžka : 70 cm/27.6 palcový Tsubou : Mosadz Rukoväť dĺžka : 26 cm/10.24 palcový Habaki : Mosadz Čepeľ šírka : 3.2 cm/1.25 palcový Seppa: Vysoký Stupeň
€219.59
Ručné Robustný Kung Fu Meč Ostrý pružinovej Ocele Čepeľ Dao Katana Wushu Jian 龍鳯刀 Full Tang   Celková dĺžka: 104.5 cm (41 cm) Čepeľ dĺžka: 71 cm (28 inches) Čepeľ šírka: 3.4 cm Čepeľ hrúbka: 0.4 cm Materiál opláštenia: Drevené Hmotnosť: 1.4
€115.58
Špecifikácie: Materiál: Zliatiny Váha: cca 20 g Akúkoľvek otázku alebo problém, kontaktujte nás prvý . Budeme sa snažiť v našich silách, aby sme vám uspokojivú odpoveď alebo dobré riešenie. Poštovné a platba 1.Prijímame len platbu cez Ileven.sk, a bude objednávka odoslaná k vám, hneď ako je platba prijatá.
€6.93
Ručné Kovanie Full Tang T1095 Vysoko Uhlíkovej Ocele Hliny Tvrdeného Čepeľ Ostré Ako Britva Na Rezanie Japonský Samuraj Bitka Meč Katana Príchuť:Full Tang Celková Dĺžka:102cm Čepeľ Dĺžka:72 cm Čepeľ Širokú:3.2 cm Čepeľ Materiál:T1095 Vysoko Uhlíkovej Ocele Hliny Tvrdeného Saya Materiál:Tvrdé
€167.64
Pekné Japonský Samuraj Meč Wakizashi Katana Ostré Hliny Tvrdeného T10 Ocele Čepeľ Full Tang Celková Dĺžka: 76 cm Čepeľ Dĺžka: 50 cm Šírka Čepele: 3.2 cm Hrúbka Čepeľ: 0.7 cm Čepeľ Materiál: T10 Oceľový Plášť Materiál: Drevené Kovanie Materiál: Meď vezmite Prosím na Vedomie: drevený stojan
€135.44
Celková dĺžka : 79 cm/ 31.1 palec Čepeľ dĺžka : 5 3 cm/ 20.87 palec Rukoväť dĺžka : 17 cm/ 6.69 palec Čepeľ šírka : 4 cm/ 1.57 palec Čepeľ materiál : Zložené ocele Ahoj (Krv groove) : Dvojité ahoj na každej strane Saya : Eben Príslušenstvo: Mosadz Stav
€189.93
Upozornenie: Fotografie sú len pre referenčné účely. Skutočný produkt sa môže líšiť. Celková Dĺžka:103CM Čepeľ Dĺžka(bez Habaki):71 CM Čepeľ Materiál:1045High uhlíkovej ocele s krvou groove Čepeľ Funkcia:Kované,brúsenie leštené, s hamon Hrúbka čepeľ: 7.0 mm Čepeľ
€61.66
Oblek Z Medi Tsubou Stráže Pre Japonský Samuraj Meč Katana Tsubou W/ Kvet Veľkosti:**(palcov) Dlhodobý Stav: Veľmi presná, ako obrázky. Prosím, pozrite si fotografie pre detaily a klásť akékoľvek otázky, pred nákupom. Budem rád, keď poskytnúť ďalšie informácie na vyžiadanie.
€26.43